O nas

   Firma Plumbike pojawiła się na rynku w 2011 roku i od tamtego czasu, aż do dziś realizujemy naszą główną misję, jaką jest tworzenie rowerów niebanalnych, wygodnych, bezpiecznych, świetnych technicznie, ale przede wszystkim rowerów dopasowanych do bardzo indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów.

Naszym Klientom dajemy możliwość stworzenia roweru, który będzie idealnie współgrał z osobowością właściciela oraz nadąży za jego tempem życia. Nieważne czy jesteś biznesmanem, mamą na pełen etat, studentem lub miłośnikiem sportu. Nieważne czy lubisz minimalizm, przepych, klasyczny styl retro czy nowoczesny miejski szyk. Nieważne ile masz lat i skąd pochodzisz. Plumbike jest wyjątkowy, jak Ty.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wychodzący z naszej produkcji rower był wyjątkowy i dopracowany nawet w najmniejszym detalu. Długie godziny spędzone przez naszych inżynierów nad udoskonaleniem konstrukcji, lakierowane najdrobniejsze elementy (szprychy, łańcuch, kierownica, pedały, a nawet zębatka), dedykowany do każdego zamówienia Serwisant oraz najwyższej klasy podzespoły renomowanych producentów odpowiadają za sukces marki Plumbike, ale przede wszystkim  grono zadowolonych Klientów, które mamy nadzieje będzie się nadal powiększać.

Plumbike to w pełni polska firma, której produkcja również zlokalizowana jest w Polsce.
Z dumą przyznajemy, że nasze produkty są wysoko cenione nie tylko na rynku rodzimym, ale także w innych krajach, nie tylko europejskich.

Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń z jazdy
dostarczonych dzięki naszym rowerom.

Plumbike Team