Najwygodniesza, ultralekka, aluminiowa rama Comshape w modelach na sezon 2018

Wszystkie modele na sezon 2018* budowane są na nowej, wyjątkowo wygodnej i lekkiej aluminiowej ramie Comshape

Czy dla Ciebie ważne są szczegóły?

Czy wiesz jak to jest gdy wsiadasz na rower chcąc zrobić zwykłą, małą przejażdżkę, lecz pokonując kolejne metry, kilometry nie możesz przestać dalej jechać? Czujesz ten wyjątkowy komfort, wygodę, prawdziwą przyjemność i radość z jazdy nieosiągalne dla „zwykłych” rowerów, a także nawet dla całkiem podobnie wyglądających. To dzięki specjalnie zaprojektowanej przez inżynierów Plumbike, wyjątkowej ramie COMSHAPE możesz poczuć różnicę, która odróżnia nasze rowery od większości innych dostępnych na rynku. Nasza rama wykonana jest ze stopu aluminium 6061 o doskonałych wlaściwiościach mechanicznych i wytrzymałościowych, a przy tym bardzo lekkim. Stop ten jest wykorzystywany między innymi w przemyśle lotniczym.


Rama to najważniejszy element każdego roweru, to jego serce i dusza zarazem.
Jeśli jest dobrze zaprojektowana, jazda będzie sprawiała Ci prawdziwą przyjemność. Zapomnisz o takich niedogodnościach jak ból pleców czy barków, a pozycja jaką przyjmuje Twoje Ciało będzie wywoływała wyłącznie uśmiech na twarzy. 

 

Podczas projektowania naszej wyjątkowej ramy zwróciliśmy szczególną uwagę na idealnie dobrane kąty pochylenia rur, ich długości, ułożenie ciała, rąk a nawet stóp na pedałach po to, aby pozycja na rowerze była doskonała, a idące za nią odczucie komfortu było jeszcze większe. Na bazie tego udanego projektu powstała także rama COMSHAPE H, która jest wykorzystywana we wszystkich modelach na 28 calowych kołach. Miło nam dzięki temu poinformować, że wszystkie modele damskie La Donna, Donatella oraz męskie Rider, Rider X, Chopper oraz Hermes na sezon 2018 są budowane na nowej ramie Comshape. Przekonaj się na własnej skórze, jak ważne są szczegóły.

Dlatego z dumą możemy powiedzieć - jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz na rynku wygodniejszego roweru. 

 

* modele Grazia i Toro w sezonie 2018 budowane są na stalowej ramie COMSHAPE.

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy