Najwygodniesza rama Comshape już dostępna

pią 26 luty 2016, 12:43 | Dodał Plumbike

Wszystkie modele na sezon 2017 zbudowane będą na nowej, wyjątkowo wygodnej ramie Comshape.

Czy dla Ciebie ważne są szczegóły?

Czy wiesz jak to jest gdy wsiadasz na rower chcąc zrobić zwykłą, małą przejażdżkę, lecz pokonując kolejne metry, kilometry nie możesz przestać dalej jechać? Czujesz ten wyjątkowy komfort, wygodę, prawdziwą przyjemność i radość z jazdy nieosiągalne dla „zwykłych” rowerów, a także nawet dla całkiem podobnie wyglądających. To dzięki specjalnie zaprojektowanej przez inżynierów Plumbike, wyjątkowej ramie COMSHAPE możesz poczuć różnicę, która odróżnia nasze rowery od większości innych dostępnych na rynku.


Rama to najważniejszy element każdego roweru, to jego serce i dusza zarazem.
Jeśli jest dobrze zaprojektowana, jazda będzie sprawiała Ci prawdziwą przyjemność. Zapomnisz o takich niedogodnościach jak ból pleców czy barków, a pozycja jaką przyjmuje Twoje Ciało będzie wywoływała wyłącznie uśmiech na twarzy. 

 

Podczas projektowania naszej wyjątkowej ramy zwróciliśmy szczególną uwagę na idealnie dobrane kąty pochylenia rur, ich długości, ułożenie ciała, rąk a nawet stóp na pedałach po to, aby pozycja na rowerze była doskonała, a idące za nią odczucie komfortu było jeszcze większe. Miło nam poinformować, że wszystkie rowery na sezon 2016 będą budowane na nowej ramie Comshape. Przekonaj się na własnej skórze, że dla nas także ważne są szczegóły.

Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz bardziej wygodnego roweru. 

 

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy

Leave Your Comment