Darmowa dostawa, darmowy zwrot

Cieszymy się, że do jakości i wygody naszych rowerów możemy dołożyć komfort i bezpieczeństwo ich zakupu dzięki opcji darmowa dostawa oraz darmowy zwrot.

Przekonanie o najwyżej jakości naszych produktów potwierdzamy gwarancją darmowej dostawy oraz zwrotu na terenie całej Polski.

Teraz możesz bezpiecznie i wygodnie kupić swój wymarzony rower nie ruszając się z domu. Wskaż tylko właściwy adres, a na terenie całej Polski dostarczymy go nieodpłatnie. Dzięki temu oszczędzisz swój czas oraz pieniądze, a zmontowany i niemal gotowy do jazdy rower dotrze do Ciebie odpowiednio zabezpieczony i w całości zapakowany w nasz duży, firmowy karton o wymiarach 198x112x30. Wystarczy, że dokręcisz jeden pedał oraz wyprostujesz kierownicę i możesz ruszać w drogę!

Obawiasz się, że rower będzie za mały, za duży lub, że jego jakość nie spełni Twoich oczekiwań? Nieużywany rower możesz zwrócić bezpłatnie w przeciągu 3 dni od daty dostarczenia.

WAŻNE! Zamówienia na rowery stworzone w konfiguratorze są traktowane jako zamówienia przygotowane na specjalne życzenie. Rowery konfigurowane także podlegają zwrotowi, jednak muszą one zostać przez nas po zwrocie zdemontowane, co wiąże się dodatkową pracą dla zespołu Plumbike. Z tego powodu od sumy zwrotu potrącona zostanie część kosztów za usługę demontażu roweru, w wysokości 5% jego ceny (bez ceny dodatkowych akcesoriów).

Dowiedz się więcej na temat dostawy i zwrotów >> WIĘCEJ

 

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy