Dostawa i zwrot

Nie możesz odebrać swojego roweru osobiście? Nie martw się. Wskaż tylko właściwy adres, a na terenie całej Polski każdy zamówiony ROWER dostarczymy NIEODPŁATNIE poprzez współpracującą firmę logistyczną. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i pieniądze, a rower  dotrze do Ciebie odpowiednio zabezpieczony i zapakowany w nasz firmowy karton.*

Jako JEDYNI wysyłamy rowery W CAŁOŚCI, wyregulowane, nasmarowane i gotowe do jazdy BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.
 

 

Wysyłki realizowane są każdego dnia. Jeśli Twoje zamówienie dotrze do nas do południa, a wybrany rower jest dostępny w naszym magazynie, może on dotrzeć do Ciebie nawet następnego dnia (sugerujemy telefonicznie sprawdzić rzeczywisty czas realizacji zamówienia). Staramy się jednak, aby nawet w sezonie termin realizacji zamówienia nie przekroczył 4-5 dni roboczych. Dlatego zawsze na życzenie podajemy szacunkowy czas reaizacji zamówienia.

UWAGA! Dostawy rowerów w całości (w dużych kartonach) realizowane są przez firmę logistyczną dużymi samochodami dostawczymi/ciężarowymi i zawierają dostarczenie zamówienia pod drzwi budynku. Dostawa nie obejmuje usługi wniesienia przesyłki na piętro. O możliwość pomocy prosimy pytać kierowcę. 

Jeżeli z jakiegoś powodu obawiasz się zakupu (np. rower może być za mały, za duży lub martwisz się czy jakość jest na odpowiednim poziomie) a rower nie był używany, masz możliwość zwrotu roweru na nasz koszt. Zwroty na nasz koszt realizowane są wyłącznie na terenie Polski i dotyczą wyłącznie zwrotu rowerów. Pozostałe zamówione towary (zamówienia bez rowerów) mogą zostać zwrócone zgodnie z regulaminem sklepu.

Zwracany rower musi zostać odesłany w oryginalnym kartonie (lub zwrócony osobiście) oraz nie posiadać śladów użytkowania ani uszkodzenia. 


Istnieje możliwość wysłania roweru w granicach Unii Europejskiej oraz do krajów europejskich niezrzeszonych w UE.
Czas dostarczenia takiej przesyłki to około 3-6 dni roboczych (w zależności od kraju docelowego). Także rowery za granicę wysyłane są W CAŁOŚCI.

Orientacyjny koszt wysłania roweru do danego kraju jest następujący**:

 Polska - BEZPŁATNIE  Grecja ~ 90 EUR  Rumunia ~ 70 EUR
 Austria ~ 70 EUR   Hiszpania ~ 90 EUR  Serbia ~ 90 EUR
 Bośnia i Hercegowina ~ 90 EUR  Holandia ~ 70 EUR  Słowacja ~ 50 EUR
 Bułgaria ~ 70 EUR  Irlandia ~ 90 EUR  Słowenia ~ 90 EUR
 Chorwacja ~ 90 EUR  Litwa ~ 70 EUR  Szwajcaria ~ 90 EUR + opł. celne 
 Czechy ~ 50 EUR  Luksemburg ~ 70 EUR  Szwecja ~ 90 EUR
 Dania ~ 70 EUR  Łotwa ~ 70 EUR  Węgry ~ 70 EUR
 Estonia ~ 70 EUR  Niemcy ~ 50 EUR  Wielka Brytania i Irlandia Płn ~ 90 EUR
 Finlandia ~ 90 EUR  Norwegia ~ 90 EUR + opł. celne  Włochy ~ 70 EUR
 Francja ~ 70 EUR  Portugalia ~ 90 EUR  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Oferta nieodpłatnej dostawy dotyczy wyłącznie przesyłek rowerów na terenie Polski. 
** Koszt ostateczny jest automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia, po podaniu miejsca dostawy za granicą.

Koszt wysyłki pozostałych produktów ze sklepu: 13 zł. Przy zamówieniu powyżej 300 zł wysyłka pozostałych produktów ze sklepu na terenie Polski nieodpłatna.