Farby prosto ze Szwajcarii - najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem

Rowery Plumbike malowane są unikalnymi lakierami proszkowymi, przygotowanymi na zamówienie w szwajcarskich laboratoriach światowego lidera branży lakierniczej - firmy KABE.

Z dumą informujemy, że do wszystkich lakierowanych elementów używamy farb najwyższej jakości przygotowanych specjalnie na nasze zamówienie w Szwajcarii. Farby te charakteryzują się trwałością, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz atmosferyczne, wyjątkowym połyskiem, a także chronią przed korozją. Otrzymany certyfikat jest potwierdzeniem i jednocześnie gwarancją zachowania najwyższej jakości procedur podczas lakierowania, mająych wpływ na doskonałą jakość polakierowanych elementów. To stanowi w Plumbike’u niepodważalny priorytet.

 

                             

Szeroka gama barw podstawowych umieszczona w naszym konfiguratorze pozwala naszym Klientom na stworzenie roweru w wybranej przez siebie kolorystyce. Jeśli jednak w konfiguratorze nie udało Ci się znaleźć wymarzonego koloru skorzystaj z naszej opcji „Kolor specjalny” w cenie 149zł. Podaj wówczas numer koloru z palety RAL w komentarzu do zamówienia.

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy