Możesz samodzielnie zaprojektwać swój wymarzony rower.

Samodzielne zaprojektowanie roweru jest proste jak nigdy wcześniej. Sprawdź KONFIGURATOR - nasze narzędzie do projektowania rowerów.

Rower katalogowy czy rower z konfiguratora? 

Z każdym nowym sezonem przygotowujemy dobrane przez nasz zespół rozwiązania kolorystyczne poszczególnych modeli Plumbike-a i przedstawiamy je jako modele katalogowe. Jeśli jednak poczujesz w sobie duszę artysty i uznasz, że nasze katalogowe rozwiązania kolorystyczne można udoskonalić - możesz skorzystać z nowoczesnego narzędzia jakim jest nasz KONFIGURATOR

Wybierz model roweru, który Cię interesuje, następnie zaznacz na rozwijanej liście jedną z dostępnych części i wybierz kolor, na który ma zostać pomalowana. Czynność tę powtórz dla każdej częsci, której kolor chcesz zmienić. Twój rower został właśnie zaprojektowany.

Chcesz jednak coś zmienic w skonfigurowanym rowerze? Nie ma problemu - wybieraj i zmieniaj kolory ile razy tylko chcesz. Ograniczyć Cię może jedynie wyonraźnia. Pamiętaj także, że na bieżąco możesz monitorować cenę swojego roweru, dobrać do roweru wiklinowy kosz, bagażnik lub przekładnię 7-biegową. 

Tak przygotowane zamówienie trafia do naszego informatycznego systemu zarządzania produkcją, gdzie jest przetwarzane i trafia do odpowiedniej osoby odpowiedzialnej za przygotowanie roweru. Dzięki temu mamy pewność, że Twój rower będzie wyglądał dokładnie tak, jak w zamówieniu. Dzięki naszemu systemowi mamy także pewność, że niezaleźnie czy wybrany przez Ciebie rower jest rowerem katalogowym, czy zaprojektowanym w konfiguratorze czas jego realizacji nie będzie dłuższy niż 4 dni robocze, a najczęściej jest to zdecydowanie szybciej. 

Sprawdż jakie to proste.

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy