NAJGŁOŚNIEJSZY DZWONEK ROWEROWY NA ŚWIECIE DB140

0 opinie
  
Kod produktu: NAJGŁOŚNIEJSZY DZWONEK ROWEROWY NA ŚWIECIE DB140
Dostępność:Brak
95,00PLN
Oblicz ratę

Opis

Najgłośniejszy dzwonek rowerowy na świecie Hornit db140

 

Nikt nie usuwa się z drogi, gdy używasz swojego starego dzwonka? Masz problem, by przejechać przez tłum? Hornit db140 jest dla ciebie. To najgłośniejszy dzwonek rowerowy na świecie. Obudziłby umarłego ma aż 140 dB!

 

Zaprojektowali go Brytyjscy konstruktorzy, którzy mieli kłopot z jazdą na rowerze po zatłoczonych londyńskich ulicach. Nikt ich nie słyszał, gdy używali klasycznych dzwonków rowerowych, klaksonów rowerowych czy trąbek rowerowych. Za to dźwięk, który wydaje Hornit db140 dociera do każdego. Nawet do tych kierowców, którzy słuchają radia.

 

W dodatku nie ma znaczenia, czy jesteś prawo czy leworęczny. Dzwonek Hornit db140 możesz założyć w dowolnym miejscu na kierownicy. Przycisk, którym włączasz dźwięk zakłada się osobno. Można to zrobić nawet na gumowej rączce kierownicy.

 

Dzwonek na rower Hornit db140 ma dwa tryby dźwięku:

Pierwszy o mocy 140 decybeli zdecydowanie polecamy na zatłoczone ulice polskich miast. Dźwięk wydawany przez niego usłyszy zarówno kierowca wypasionego BMW z dobrym systemem nagłośnienia, jak i właściciel starego, klekoczącego diesla.

Drugi tryb, trochę cichszy, choć nadal o potężnej mocy 121 decybeli, polecamy na ścieżki rowerowe. Staruszka, która zapomniała założyć aparatu słuchowego, czy młody człowiek z słuchawkami na uszach, każdy cię usłyszy, gdy użyjesz dzwonka rowerowego Hornit db140.

 

Specyfikacja:

Głośność dźwięku: 140 decybeli
Tryby dzwonienia: dwa (140db i 121db)
Sposób montażu: pasek silikonowy
Zasilanie: 2 x AAA (baterie w zestawie). Przy normalnym użyciu dzwonka będą zasilać dzwonek przez okres od 6 do 12 miesięcy.
Waga dzwonka: 96 g
Gwarancja: 24 miesiące

NAJGŁOŚNIEJSZY DZWONEK ROWEROWY NA ŚWIECIE DB140
Najedź kursorem | Powiększ