Płatności i sprzedaż ratalna

Realizujemy zamówienia korzystając z następujących sposobów płatności:

- płatność przy odbiorze osobistym (gotówką lub kartą),
- płatność za pobraniem (wysyłka na terenie Polski),

- płatność Przelewy24,
- płatność PayU,
- płatność ratalna Santander Bank.

 


 

Płatności obsługiwane są przez:

PayU - Home | Facebook

PayU- największy system płatności online w Polsce, dostarczający wygodne i bezpieczne metody płatności.

System umożliwia szybkie dokonywanie oraz otrzymywanie wpłat poprzez Internet pomiędzy wszystkimi osobami, które posidają swoje konto e-mail. Sprzedający może dzięki PayU otrzymać zapłatę w kilka minut - także w weekendy (teoretycznie czas może się wydłużyć do 1 godziny, jednak większość transakcji jest realizowana w ciągu kilku minut). PayU zdecydowanie przyspiesza i ułatwia transakcje- zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających.

PayU działa bardzo prosto - kiedy zakupimy przedmiot w sklepie internetowym, w którym jednym ze sposobów płatności jest PayU, po złożeniu zamówienia będziemy mieli link właśnie do tej metody płatności.

Po kliknięciu przycisku zapłaty zostaniemy przeniesieni na stronę PayU, gdzie będziemy musieli wybrać jedną z metod płatności: kartę debetową lub kredytową, przelew bankowy lub skorzystasz z systemu ratalnego Payu (Visa, Mastercard, BLIK, Santander Przelewy 24, Alior Bank, Citi Handlowy, Bank Zachodni WBK, Eurobank, Deutsche Bank, Bank Pekao, Millennium Bank, BNP PARIBAS, BOŚ Bank, Getin Bank, Noble Bank, Banki Spółdzielcze, Plus Bank, Nest Bank, Google Pay, Apple Pay).

 

 

Przelewy 24 (potocznie P24) - system płatności służący realizacji przelewów bankowych.

Po zrobieniu zakupów i wybraniu opcji płatności Przelewy24 Kupujący jest przekierowywany do systemu P24, albo do systemu bankowego z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia.Dzięki pośrednictwu P24 zaksięgowanie płatności jest niemal natychmiastowe, bo jest realizowana jako wewnętrzny przelew bankowy „Klient-Przelewy 24”, co znacząco skraca czas jej realizacji.

System P24 jest zintegrowany z powiadomieniami e-mail/SMS i obsługuje wszystkie najpopularniejsze banki w Polsce – działa przez 365 dni w roku.

 


 

Prowadzimy sprzedaż ratalną naszych produktów

Santander Consumer Bank - system płatności, który umożliwia szybkie i bezpieczne uruchomienie płatności ratalnych on-line. 

Produkty zakupione w systemie ratalnym banku Santander na maksymalnie 10 do 15 rat nabędziesz teraz z oprocentowaniem 0%.

Możliwe jest zawarcie umowy o sprzedaż ratalną bezpośrednio poprzez nasz sklep internetowy (w trybie on-line) lub osobiście w naszym Showroom-ie w Szeligach, ul. Wierzbowa 12A.

Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniemy automatycznie przeniesieni na stronę banku, gdzie na prostym i przejrzystym formularzu podajemy dane osoby wnioskującej o raty oraz samodzielnie wybieramy przy pomocy wygodnych suwaków ilość rat oraz wysokość ewentualnej pierwszej wpłaty tak, aby otrzymana w ten sposób wysokość raty była satysfakcjonująca. 

Procedura akceptacji przez bank jest z reguły bardzo szybka (czasem jest to nawet kilka minut). Podczas wypełniania formularza bank dla bezpieczeństwa prosi nas o wybranie metody potwierdzenia tożsamości. Może się to odbyć na dwa sposoby:

- sposób szybszy - przelew 1 zł z prywatnego konta osoby wnioskującej o raty na wskazany przez bank numer rachunku,
- sposób wolniejszy - zamówienie pod wskazany adres kuriera z umową ratalną do podpisania.
 
Po akceptacji przez bank płatności ratalnej, dział sprzedaży Plumbike otrzymuje automatyczne powiadomienie z systemu bankowego o przyznaniu rat i możliwości wydania lub wysłania do zamawiającego.

Wysyłka zamawianego towaru następuje po automatycznym potwierdzeniu przez bank uruchomienia płatności ratalnej dla danego nabywcy.

 

Więcej informacji o produktach ratalnych pod numerem 606 977 506 lub pod adresem mailowym rower@plumbike.eu

 


 

 

PayPal - godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet.

Serwis PayPal ma ponad 150 mln użytkowników w 190 krajach i regionach. W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.

 

Dlaczego warto korzystać z serwisu PayPal?

- kupuj i wysyłaj pieniądze w serwisie PayPal - ta usługa jest bezpłatna,

- kupuj i płać w serwisie PayPal, bez przekazywania sprzedawcy jakichkolwiek danych osobowych.

 


Wysyłka zamawianego towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto sklepu www.plumbike.eu.