Dostawa i zwrot

DRODZY KLIENCI:

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz wynikającymi z tego ograniczeniami w transporcie, zmianie ulec mogą warunki dla dostaw w kraju oraz za granicę. Na chwilę obecną dostawy realizowane są zgodnie z przedstawionymi poniżej orientacyjnymi kosztami i czasem. W przypadku, gdyby warunki dostaw zostały jednak zmienione przez firmy obsługujące nasze przesyłki KAŻDORAZOWO będziemy się z Państwem kontaktować, aby warunki te potwierdzać. 

Na terenie całej Polski każdy zamówiony ROWER dostarczymy NIEODPŁATNIE poprzez współpracującą firmę logistyczną. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i pieniądze, a rower  dotrze do Ciebie odpowiednio zabezpieczony i zapakowany w nasz duży firmowy karton o wymiarach 198x112x30 cm.

Jako JEDYNI wysyłamy rowery W CAŁOŚCI I BEZ DODATKOWYCH OPŁAT - wyregulowane, nasmarowane, gotowe do jazdy.

UWAGA! Dostawy rowerów w całości (w dużych kartonach) realizowane są przez firmę logistyczną dużymi samochodami dostawczymi/ciężarowymi i zawierają dostarczenie zamówienia pod drzwi budynku. Dostawa nie obejmuje usługi wniesienia przesyłki na piętro. O możliwość pomocy prosimy pytać kierowcę

 

 

Wysyłki realizowane są każdego dnia roboczego. Staramy się, aby nawet w sezonie termin realizacji zamówienia nie przekroczył 5-7 dni roboczych. Dlatego zawsze na życzenie podajemy szacunkowy czas reaizacji zamówienia.

Jeżeli z jakiegoś powodu obawiasz się zakupu (np. rower może być za mały, za duży lub martwisz się czy jakość jest na odpowiednim poziomie) a rower nie był używany, masz możliwość zwrotu roweru na nasz koszt w przeciągu pierwszych 3-dni od daty otrzymania zamówienia. Zwroty na nasz koszt realizowane są wyłącznie na terenie Polski i dotyczą wyłącznie zwrotu rowerów. Pozostałe zamówione towary (zamówienia bez rowerów) mogą zostać zwrócone zgodnie z regulaminem sklepu.

Zwracany rower musi zostać odesłany w oryginalnym kartonie (lub zwrócony osobiście) oraz nie posiadać śladów użytkowania ani uszkodzenia. 

WAŻNE! Zamówienia na rowery stworzone w konfiguratorze są traktowane jako zamówienia przygotowane na specjalne życzenie. Rowery konfigurowane także podlegają zwrotowi, jednak muszą one zostać przez nas po zwrocie zdemontowane, co wiąże się dodatkową pracą dla zespołu Plumbike. Z tego powodu od sumy zwrotu potrącona zostanie część kosztów za usługę demontażu roweru, w wysokości 5% jego ceny (bez ceny dodatkowych akcesoriów).

Zwracany rower musi zostać odesłany w oryginalnym kartonie (lub zwrócony osobiście) oraz nie posiadać śladów użytkowania ani uszkodzenia. Termin zwrotu roweru wynosi 14 dni od daty dostarczenia. Po upływie terminu darmowego zwrotu (do 3 dni od daty dostawy) koszty zwrotu ponosi Klient.


Istnieje możliwość wysłania roweru w granicach Unii Europejskiej oraz do krajów europejskich niezrzeszonych w UE.
Czas dostarczenia takiej przesyłki to około 3-6 dni roboczych (w zależności od kraju docelowego). Także rowery za granicę wysyłane są W CAŁOŚCI.

Orientacyjny koszt wysłania roweru do danego kraju jest następujący**:

 Polska - BEZPŁATNIE  Grecja ~ 150 EUR  Rumunia ~ 100 EUR
 Austria ~ 100 EUR   Hiszpania ~ 150 EUR  Serbia ~ 150 EUR
 Belgia ~ 100 EUR  Holandia ~ 100 EUR  Słowacja ~ 65 EUR
 Bułgaria ~ 100 EUR  Irlandia i Irlandia Płn ~ 150 EUR  Słowenia ~ 150 EUR
 Chorwacja ~ 150 EUR  Litwa ~ 100 EUR  Szwajcaria ~ 150 EUR + opł. celne 
Czechy ~ 65 EUR  Luksemburg ~ 100 EUR  Szwecja ~ 150 EUR
 Dania ~ 100 EUR  Łotwa ~ 100 EUR  Węgry ~ 100 EUR
 Estonia ~ 100 EUR  Niemcy ~ 65 EUR  Wielka Brytania ~ WSTRZYMANE
 Finlandia ~ 150 EUR  Norwegia ~ 150 EUR + opł. celne  Włochy ~ 100 EUR
 Francja ~ 100 EUR  Portugalia ~ 150 EUR  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Oferta nieodpłatnej dostawy dotyczy wyłącznie przesyłek rowerów na terenie Polski. 
** Koszt ostateczny jest automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia, po podaniu miejsca dostawy za granicą.

Koszt wysyłki pozostałych produktów ze sklepu na terenie Polski: 13 zł. Przy zamówieniu powyżej 300 zł wysyłka pozostałych produktów ze sklepu na terenie Polski nieodpłatna. 
Przy wysyłkach zagranicznych dużych akcesoriów, nie mieszczących się w kartonie wraz z rowerem (np. fotelik dla dziecka) będą one wysyłane dodatkową paczką, której koszt zostanie doliczony do kosztu przesyłki. Wysokość opłaty za dodaktową paczkę można poznać po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Standardowo koszt taki waha się w przedziale około 80-140 zł.