Rowery firmowe i specjalne

Rowery przygotowywane na akcje marketingowe to jedna z naszych specjalności.

Rowery przygotowywane na akcje marketingowe to jedna z naszych specjalności.

Reprezentujesz firmę, agencję reklamową lub dział marketingu? Mamy coś dla Ciebie. Nasze doświadczenie i organizacja pracy umożliwia przygotowanie rowerów w kolorystyce firmowej oraz opatrzonych odpowiednim brandingiem. Jest to doskonały produkt do budowania  wizerunku marki opartego na pozytywnych emocjach, wynikających z szeroko rozumianej mody na zdrowy i aktywny tryb życia. 

Mamy ponadto opracowane unikalne narzędzia, dodatkowo podnoszące atrakcyjność oferowanych nagród. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania: rower@plumbike.eu

 Nasze niektóre realizacje i ich opisy znajsziesz poniżej.

 

DKNY i Plumbike we wspólnej akcji.

Miło nam poinformować, że do grona współpracujących z nami firm dołączyła jedna z najlepszych marek modowych na świecie - Donna Karan New York (DKNY). Naszą współpracą zestawiliśmy rowery Plumbike z designerskimi zegarkami tej doskonałej i znanej na całym świecie marki.

 


 

Wakacyjne szaleństwo z marką Grolsch. Nasze rowery spotkać można było w większości turystycznych miejscowości w całej Polsce.

Wakacyjne szaleństwo z marką Grolsch trwało całe lato, można było cieszyć się jazdą na rowerach Plumbike niemal każdego dnia. Nasze rowery spotkać można było w większości turystycznych miejscowości w całej Polsce, od morza, po Mazury aż po góry.

 


 

Marki LG oraz T-Mobile wraz z nami prowadziły do sprzedaży specjalną ofertę, w której można uzyskać nawet 20% zniżkę na zakup całej kolekcji Plumbike.

Cieszymy się, że kolejne firmy dołączają do grona naszych zadowolonych partnerów. Oferta była kierowana do wszystkich, którzy planowali wymianę telefonu i jednocześnie zastanawiali się nad nabyciem nowego roweru. 

 


 

Osiedle My Bemowo to będzie najbardziej rowerowe osiedle w Warszawie.

Kilkadzięsiąt pięknych, różnokolorowych rowerów marki Plumbike trafiło do właścicieli nowo powstałych mieszkań w tym kompleksie. A to wszystko dzięki developerowi - firmie Nexity. Cieszymy się jednocześnie, że coraz więcej firm dostrzega, że nasze rowery to nie tylko efektownie wyglądająca nagroda, ale jednocześnie element promujący tak istotny dla nas wszystkich zdrowy i aktywny tryb życia.

 


 

Pomarańczowo się zrobiło z ING Nationale Nederlanden

Marka Nationale Nederlanden postanowiła w wyjątkowy sposób nagrodzić swoich partnerów. Każda z wybranych osób otrzymała niepowtarzalny rower Plumbike przygotowany specjalnie w barwach firmy oraz z dyskretnym firmowym brandingiem. Efekt takiej konfiguracji był naprawdę oszałamiający.

 


 

 

Rowery Plumbike w konkursie PKO BP

Bank PKO BP ogłosił konkurs dla swoich klientów, w którym w zamian za przejście z opcji papierowych wyciągów z konta na wersję elektroniczną można wygrać rower Plumbike. Cieszymy się, że tym samym bank PKO BP potwierdza swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i promocję zdrowego trybu życia, a partnerująca mu marka Plumbike jest doskonałym odzwierciedleniem tych właśnie wartości. 

 


 

Marka Lipton zdecydowała się na współpracę z nami, okazując w ten sposób zaufanie do wysokiej jakości naszych produktów.

Aby wygrać rower Plumbike wystarczyło wziąć udział w konkursie marki Lipton, zakupić opakowanie promocyjne i sprawdzić, czy jest się zwycięzcą. 

 

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy