Wyposażenie opcjonalne rowerów Plumbike

Zastanawiasz się jaka przekładnia będzie dla Ciebie najlepsza? Chesz się dowiedzieć jakie dodatkowe wyposażenie możesz zamówić do swojego roweru? Tutaj dowiesz się wiecej na temat wyposażenia opcjonalnego możliwego do zamówienia do rowerów Plumbike.
7-biegowa przekładnia Shimano Nexus (koszt: 269zł)

Damskie oraz męskie rowery marki Plumbike posiadają w standardzie przekładnię 3-biegową umiejscowioną w piaście, co wpływa nie tylko na estetyczny wygląd roweru, ale przede wszystkim sprzyja jego bezawaryjności. Za dodatkową opłatą w wysokości 269zł możesz zamienić podstawową przekładnię na 7-biegową, która zdecydowanie zwiększa komfort jazdy, dzięki szerszej opcji zmiany przerzutek. Warto odpowiedzieć sobie na trzy pytania – Czy na rowerze zamierzamy jeździć dużo? Czy często będziemy wybierać pagórkowate tereny? Oraz czy mamy zamiar jeździć z dodatkowym obciążeniem np. w postaci fotelika z dzieckiem? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi „tak” 7-biegowa przekładnia będzie świetną inwestycją.

Pamiętaj: W modelach jednobiegowych typu Grazia standardową przekładnie możesz zamienić tylko na 3-biegową.

 

 

 

 

Hamulec rolkowy Shimano BRT-IM 3000 (koszt: 269zł)

Wszystkie rowery marki Plumbike posiadają w standardzie hamulec główny "w pedałach", nazywany potocznieTorpedo. Umiejscowiony jest on w tylnej piaście. Modele La Donna, Donatella, Grazia, Rider, Rider X oraz Hermes posiadają także hamulec pomocniczy-zaciskowy typu V-break, który za dodatkową opłatą w wysokości 269zł można wymienić na hamulec rolkowy Shimano. Jaka jest różnica między tymi dwoma hamulcami pomocniczymi? Hamulec rolkowy działa podobnie jak ABS w samochodzie, dzięki modulatorowi siły hamowania umieszczonemu wewnątrz hamulca. Co to oznacza? Podczas hamowania rower zwalnia stopniowa i nie powoduje całkowitego zablokowania koła, ograniczając niebiezpieczeństwo upadku przez kierownicę lub niekontrolowanego poślizgu. Hamulec rolkowy działa niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, co wpływa na bezpieczeństwo rowerzysty. Jest to także element charakteryzujący się bardzo niskim współczynnikiem awaryjności.

Pamiętaj: Modele rowerów typu Chopper ze względu na szerokie obręcze nie posiadają w standardzie hamulca pomocniczego typu V-break. Jeśli oprócz hamulca głównego Torpedo zależy Ci także na posiadaniu hamulca pomocniczego zainwestuj w hamulec rolkowy.

 

 

 

Szerokie obręcze (koszt: 99zł)

Zależy Ci na tym, aby Twój beach cruiser zyskał jeszcze więcej zadziornego charakteru? Jeden prosty zabieg może podrasować wygląd La Donny, Ridera oraz Ridera X. Szerokie obręcze w cenie 99zł nie dodadzą Twojemu rowerowi walorów technicznych, a jedynie wizualne sprawiając, że koła staną się z bardziej masywne – jak w przypadku Grand Choppera, który szerokie obręcze ma w standardzie. Obręcz po lewej - szeroka (65 mm), obręcz po prawej standardowa (38 mm).

Pamiętaj: Jeśli razem z szerokimi obręczami zależy Ci na hamulcu przednim, ze względów technologicznych może to być wyłącznie hamulec rolkowy. O ile możesz zainwestować w hamulec rolkowy rezygnując z szerokich obręczy i montując standardowe, o tyle nie uda się zamontować szerokich obręczy z hamulcem innym niż rolkowy.

 

 

 

 

Wysoka kierownica (koszt: bez dopłaty)

Idealna opcja dla wysokich kobiet i mężczyzn. Jeśli Twój wzrost przekracza 190 cm rozważ opcję zamontowania wysokiej kierownicy, która zdecydowanie zwiększy Twój komfort jazdy na rowerze. Chcesz aby Twój rower nabrał rockandrollowego charakteru? Wysoka kierownica to coś dla Ciebie!

W obydwu przypadkach wystarczy, że zapiszesz w komentarzu do zamówienia prośbę o zamontowanie wysokiej kierownicy. Usługa jest bezpłatna.

U góry kierownica wysoka, u dołu standardowa. 

 

 


 

Bagażnik aluminiowy (koszt: 139zł)

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bagażniki aluminiowe dostosowane do modeli La Donna, Donatella, Rider oraz Hermes. Bagażniki są dostępne we wszystkich kolorach z konfiguratora, a koszt jednej sztuki wynosi 139zł. Do modelu Grazia oraz rowerów Plumbike zakupionych w pierwszych latach działalności firmy dedykowane są bagażniki stalowe. 

Pamiętaj: Grand Chopper nie ma możliwości zamontowania bagażnika.

 


 

Kosz wiklinowy  (koszt: 109zł)

Kosze w stylu retro wykonane w Polsce z najwyższej jakości wikliny dodadzą rowerowi romantycznego charakteru, ale przede wszystkim pomieszczą wszystkie skarby niezbędne podczas wycieczki rowerowej. Dostępne w 7 kolorach – biały, czarny, naturalny, ecru, pudrowy, miętowy oraz różowy.

Pamiętaj: Tylko modele katalogowe Donatella posiadają w standardzie kosz wiklinowy. Do innych modeli oraz do rowerów konfigurowanych kosz wiklinowy należy dodać. Kos wiklinowy nie będzie pasował do modelu Chopper oraz Grand Chopper. W konfiguratorze opcja dodania kosza pojawi się na liście poszczególnych elementów. Kosze znajdziesz także w zakładce >>>AKCESORIA.

Tags:
Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

Powiązane newsy